Політика конфіденційності хімчистки Мілан

Амбіції хімчистки Мілан - бути ідеальною корпоративної організацією і прагнути зробити світ кращим. Ми надаємо великого значення чесності та прозорості, ми взяли на себе зобов'язання будувати міцні і довгострокові відносини з нашими клієнтами, засновані на довірі і взаємній вигоді. Частина цього зобов'язання включає в себе захист і повагу до вашої особистої інформації і ваших рішень. Повага до вашої особистої інформації життєво важливо для нас. Тому ми пропонуємо вам наше персональне обіцянку конфіденційності і нашу повну політику конфіденційності нижче.
Ми поважаємо вашу конфіденційність і ваші рішення.
  1. Гарантуємо, що конфіденційність і безпеку інтегровані в усі, що ми робимо.
  2. Чи не відправляємо вам маркетингові повідомлення, якщо ви не запросили їх. Всякий раз, ви можете змінити своє рішення.
  3. Ніколи не пропонуємо і не продаємо вашу інформацію.
  4. Прагнемо до того, щоб ваша інформація була в надійності і безпеки. Це передбачає співпрацю виключно з перевіреними партнерами.
  5. Прагнемо до відкритості та прозорості щодо використання вашої інформації.
  6. Чи не використовуємо вашу інформацію способами, про які вас не повідомляємо.
  7. Поважаємо ваші права і завжди намагаємося максимально адаптуватися до ваших вимог відповідно до нашими юридичними і оперативними обов'язками.

Для отримання додаткової інформації про нашу політику конфіденційності ми надамо вам додаткову інформацію про те, які типи особистої інформації ми можемо отримати від вас безпосередньо або від вашого взаємодії з нами, як ми можемо їх використовувати, як ми можемо ділитися ними, як захищати і безпечно зберігати їх, включаючи ваші права щодо вашої особистої інформації. Звичайно, все ситуації можуть не ставитися до вас. Дана Політика конфіденційності дає вам огляд всіх можливих ситуацій, в яких може відбуватися взаємодія, між нами.
Ми Сумська спеціалізована компанія хімчистка Мілан. І несемо відповідальність за особисту інформацію, якої ви ділитеся з нами. Коли ми говоримо "хімчистка Мілан", "нас", "наш" або "ми", це те, що ми маємо на увазі хімчистку Мілан, що є "контролером даних" для цілей чинного законодавства про захист даних.
Хімчистка Мілан знаходиться з за адресою:
40022, Україна, м.Суми Привокзальна, 33 6
Телефон для зв'язку: +380 508-08-64-06
Пошта: sumy.milan@ukr.net
Представник: Наталія Олексіївна, директор
Або форма зворотного зв'язку в розділі контакти офіційного сайту https://himchistka.sumy.ua/
Особисті дані означають всю інформацію або фрагменти інформації, які можуть ідентифікувати вас.
Або безпосередньо (наприклад, ваше ім'я), або побічно (наприклад, за допомогою псевдонімного даних, таких як унікальний ідентифікаційний номер).
Це означає, що особиста інформація включає в себе такі елементи, як адреса електронної пошти, домашні адреси, номери мобільних телефонів, імена користувачів, зображення профілів, особисті уподобання і звички замовлень, призначений для користувача контент, фінансові дані та дані про добробут.
Вони також можуть включати унікальні числові ідентифікатори, такі як IP-адреса вашого комп'ютера або MAC-адресу вашого мобільного пристрою, а також файли cookie.
Дані, які ми збираємо від вас і навіщо, як ми їх використовуємо?
Хімчистка Мілан вважає, що ви, споживач, перебуваєте в центрі того, що ми робимо. Ми хочемо почути ваші відгуки, дізнатися більше про вас, створювати і пропонувати послуги, які вам подобаються. І ми знаємо, що багатьом з вас подобається говорити з нами. З цієї причини існує безліч способів поділитися з нами вашою особистою інформацією, яку ми можемо збирати.
Чим більше всеосяжне, буде ваше взаємодія з нами, тим краще ми можемо дізнатися вас і в більшій мірі запропонувати вам персоналізовані послуги.
Коли ви передаєте вашу особисту інформацію нам або коли ми збираємо, ми використовуємо її тільки відповідно до цієї політики конфіденційності. Будь ласка, уважно прочитайте цю інформацію. Якщо у вас є які-небудь питання або сумніви щодо вашої особистої інформації, будь ласка, зв'яжіться з нами за адресою sumy.milan@ukr.net.
Дані можуть бути зібрані або отримані.
Через наші веб-сторінки, форми, додатки, пристрої, сторінки в соціальних мережах або іншим чином. Іноді ви надаєте їх безпосередньо (наприклад, коли ви створюєте обліковий запис, коли ви зв'язуєтеся з нами, коли ви робите замовлення через наш веб-сайт, додаток або приймальний пункт хімчистки), ми іноді збираємо їх (наприклад, за допомогою файлів cookie, щоб зрозуміти, як ви використовуєте наш веб-сайт або додаток), а іноді ми отримуємо вашу інформацію від інших третіх осіб, в тому числі від інших підрозділів хімчистки Мілан.
Коли ми збираємо дані, ми відзначаємо обов'язкові помічені поля, де які дані необхідні для:
Виконання нашого договору з вами (наприклад, в приймальному пункті хімчистці Мілан для надання послуг, або доставка речей в чистку і назад після неї, якщо ви зробили замовлення через наш веб-сайт або додаток).
Надання запитуваних вами послуг (наприклад, для відправки веб-новин). Дотримання вимог законодавства (наприклад, для виставлення рахунків). Якщо ви не надасте інформацію, позначену зірочкою, це може вплинути на нашу здатність надавати продукти і послуги.
Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing & typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry's standard dummy.